Sünne Valtri teeb juba uut bändi?

 (52)
Sünne Valtri
Sünne ValtriFoto: Daisy Lappard, Ajakirjade Kirjastus

Tasahilju ilmneb uusi asjaolusid, miks rahva seas ülipopulaarseks kujunenud bänd Patune Pool, kus Sünne Valtri (36) ja Edvin Petrov (32) kaverdavad tuntud poplugusid, uue aasta hakul laiali läheb. Väidetavalt tunneb Sünne, et temas pesitseb annet enamaks kui vaid Patuses Pooles laulmiseks ja Kroonikale teadaolevalt käivitab ta tasahilju oma sooloprojekti – nüüd siis juba koos uue ansambli ja uue repertuaariga!

„Ka mina olen sellist legendi kuulnud, kuid see ei vasta tõele,“ kummutab Sünne siiski. „Ma ei komplekteeri uut bändi ega koosta uut repertuaari. Kindlasti naasen lavale uuel aastal, kuid täpselt veel midagi öelda ei oska. Patune Pool lõpetab tegevuse 1. jaanuari seisuga, pärast seda puhkan veidi ja siis vaatame edasi…“

Millega ta siis lavale naaseb kui mitte mõne ansambli eesotsas, sellel küsimusel Sünne pikemalt ei peatu. Küll aga on Sünne Patuse Poole viimsete hingetõmmete kõrval pühendunud oma brändi S.V Brand turundamisele. Sünne on selleks septembri keskpaigas loonud isegi eraldi firma Showtime Fashion OÜ, mis tegeleb S.V Brandi toodete — naiste käekottide, särkide, mütside jms — tootmise ja turundamisega.

Loe lähemalt värskest Kroonikast!