Tagasi juurte juurde! Anna-Maria Veidemann-Makko lahkub TV3st ja liitub Kroonikaga!

 (24)
TV3 reporter Anna-Maria Veidemann-Makko
TV3 reporter Anna-Maria Veidemann-MakkoFoto: Tanel Meos

Elus tuleb teha kannapöördeid ja võtta vastu väljakutseid. Just nii mõtles TV3 “Seitsmeste” tähtreporter Anna-Maria Veide­mann-Makko (37), kui järgis peatoimetaja Ingrid Veidenbergi kutset tulla Kroonika meeskonda. Anna-Maria keskendub tuntud inimeste hingeelule juba pärast kevadpühi.

“Anna-Marias on olemas kõik heale seltskonnaajakirjanikule vajalikud oskused,” põhjendas Ingrid Veidenberg. “Telekarjääri jooksul on Anna-Maria ujunud pulbitseva seltskonnaelu lainetel empaatiliselt ja usaldusväärselt. Ta tunneb inimesi ja saab nendega hästi läbi, julgeb küsimusi esitada ning oskab sõnu seada.”

TV3st lahkumine ei ole Anna-Mariale kerge: “Samas tundsin, et vajan värsket algust, ja kuna olen tõesti erakordselt hästi seltskonnauudistega kursis ja teles palju portreelugusid meie kuulsustega teinud, on Kroonika ajakirjaniku ametikoht justkui mulle loodud.”

Ring saab täis – 11 aastat tagasi Kroonikas ajakirjanikuna töötanuna siirdus Anna-Maria tööle TV3 reporteriks ja naaseb nüüd taas oma kunagiste kolleegide juurde!