Tanja Mihhailova-Saare allergia vallandas lahutusjutud!

 (41)
Tanja Mihhailova
Tanja MihhailovaFoto: Kristjan Lepp

Tähelepanelik televaataja märkas, et laulja Tanja Mihhailova-Saar (35), kes menuka telesaate “Su nägu kõlab tuttavalt” kohtunikuna ei kandnud üle-eelmises saates abielusõrmust (pildil Tanja ja Mikk Saare sõrmused). Samuti tekitab segadust tõik, et Tanja figureerib sotsiaalmeedias oma neiupõlvenimega…

“Jah, tõepoolest, mulle meenub, et sõrmust mul sõrmes polnud. Mul tekkis allergia sõrmuse alla ja mingi aeg ma ei kandnud seda, et nahk saaks korda. Ma ei ole lahutatud,” naerab Tanja. Ta selgitab: “Ma teen kõiki majapidamistöid ilma kummikinnasteta ning võimalik, et sõrmuse ja näpu vahele võis sattuda kodukeemiat, näiteks soodat, ja tekkis nahaärritus. See on ikka uskumatu, et keegi paneb selliseid asju tähele! Väga tore, et muretsetakse.”

Tanja Mihhailova-Saar Foto: stina kase photography
Seotud lood:

Ka neiupõlvenime kohta on tal selgitus kohe olemas: “Mul ei ole sotsmeedias kunagi teist perekonnanime olnudki ja ma ei hakanud seda muutma. Jätsin seal oma artistinime alles.”

Ehkki Tanja ja Mikk Saar (38) abiellusid kahe aasta eest Itaalias, ei tülitse nad kui itaalia paarike ja abielusõrmused ei lenda – neil on kõik parimas korras!

Loe lähemalt värskest Kroonikast!