Tommy Cashi firma maksuvõlg kasvas veelgi!

 (17)
TOMMY CASH
TOMMY CASHFoto: Erki Pärnaku, Õhtuleht

Tommy Cashi mänedžeri Anna-Lisa Himma avaldus, et Creditinfo Eestil (endine Krediidiinfo) on väär info räppari firma Money Tree OÜ kohta, pahandas asutuse juhte! Eelmine Kroonika kirjutas Creditinfo Eesti andmetele tuginedes, et Cash on oma rahaasjadega jänni jäänud – Money Tree`l on viimases kvartalis tasumata maksud ja siiani on esitamata ka eelmise aasta aruanne.

Creditinfo Eesti arendusdirektori Jaanus Leemetsa sõnul koguvad nad infot Äriregist-rist, Maksu- ja Tolliametist, Maksehäireregistrist, Avalike Teadaannete veebikeskkonnast jmt. „Andmete värskendamise sagedus sõltub allikast ja andmete kasutajate vajadusest,“ ütleb Leemets. „Äriregistri andmeid uuendame vähemalt kord tunnis. Maksuvõlg-nevuste kohta omame infot iga kalendrikuu alguse seisuga. Lisaks teeme online-päringu Maksu- ja Tolliameti andmebaasi vastavalt kliendi poolt päringu tegemise hetkel ja kajastame jooksvalt päringu vastust.“

Leemetsa ütleb Kroonikale, et nad tagavad oma andmete kvaliteedi sellega, et kasutatakse infot usaldusväärsetest allikatest. Kahtluste tekkimisel juhib Creditinfo Eesti ise sellele algallika tähelepanu, et eksimused parandataks.

„Kindlasti vastab tõele see osa (Anna-Lisa Himma – toim.) kommentaarist, mis ütleb, et Money Tree OÜ ei esita ühtegi aruannet Creditinfo Eestile, vaid ikka Maksuametile,“ sõnab Leemets. „Creditinfo Eesti käsutuses olevate andmete põhjal võime kinnitada, et Money Tree OÜ-l oli väike maksuvõlgnevus intresside osas 2,35 eurot 1. septembri seisuga. Seisuga 21. september oli ettevõttel maksuvõlg summas 2719,17 eurot.“

Seotud lood:

Himma polemiseerib endiselt maksuvõla teemal ega leia, et Money Tree oleks makse võlgu. Aastaaruande viibimise põhjus on suur töökoormus! „Money Tree OÜ aastaaruanne saab esitatud järgnevate nädalate jooksul,“ kinnitab Himma.

Loe lähemalt värskest Kroonikast!