TV3 uudisteankur tähistas välismaalasest kallimaga tähtsat suhte verstaposti: see on midagi ebamaist!

 (55)
Värskes Kroonikas!
INGRID TEESALU, KADRI PIKHOF
INGRID TEESALU, KADRI PIKHOFFoto: Martin Ahven, Õhtuleht

TV3 “Seitsmeste uudiste” ankrul Ingrid Teesalul (30) on põhjust topelt tähistada — viis aastat on ta olnud ekraanil ja sama kaua ka suhtes Uus-Meremaalt pärit sisekujundaja ja tootedisaineri Keith Orchardiga (34). Paar tutvus ja elas vahepeal pikemalt Londonis ja siis jälle Eestis. Hiljuti käis Ingrid aga esimest korda kallima kodumaad avastamas, kuu aega järjest.

Erakogu

Elevust tekitas telenäos esmakohtumine Keithi isaga. "Ta elab suures farmis ja kasvatab lambaid. Väga tüüpiline elatise teenimine Uus-Meremaal," lausub Ingrid. "Esmamulje on, et Uus-Meremaa on vapustav. Ma olin varem palju head kuulnud, aga suhtusin ikka väikese eelarvamusega, et no kui ilus see siis on – kauneid paiku terve ilm ju täis. Aga see on midagi ebamaist. Iga kurvi taga on midagi pildistamist väärt."

Ingrid pole "Seitsmeste uudiste" meeskonnas ainus, kes on kaotanud südame välismaalasele. "Seitsmeste" ja "Duubli" saatejuht Kadri Pikhof (36) on abielus hispaanlasega, kes töötab Tartu Ülikoolis professorina, ja nad saavad kohe-kohe ühise lapse vanemateks.