Uus suhtedraama! "Rannamaja" Kerli leidis endale peika, kes jäi koheselt klubis võõra naisega vahele

 (32)
Telesarja Rannamaja avaüritus 3.09.2019
Telesarja Rannamaja avaüritus 3.09.2019Foto: Andres Putting

Telesaates "Rannamaja" osalenud tõsielutäht Kerli Rehe (24) kohtas pärast saadet noormeest, nad armusid teineteisesse, aga läks ikka nii nagu hiljuti Brigitte Susanne Hundil ja Ron Nõmmel. Kerli armastatu Tanel jäi talle samuti mõne nädala eest petmisega vahele.

"Sõbranna helistas mulle ja ütles, et Tanel on klubis koos teise tüdrukuga," räägib Kerli. "Algul ma ei uskunud teda, aga läksin kohale uurima. Sinna jõudes nägingi – suudles suitsunurgas teise tüdrukuga. Kahjuks ainult selliste otsa sattunud olengi..." "Rannamajas" osaledes sattus Kerli kaaslaseks maailmarändur Kristo, kes pärast ühiselt veedetud ööd otsustas romantilisse suhtesse minna hoopis teise neiuga.

Vaatamata pettumust valmistanud Tanelile on Kerli optimistlik: "Tuleb eluga edasi minna ja loota – ehk on kuskil keegi, kes oskab mind hinnata. Eks näis, mis elu toob."

Ta rõhutab, et naine peab alati enda eest seisma ning olukordades, kus kaaslane petab, on õige suhe lõpetada: "Kes korra petab, teeb seda ka edaspidi. Kahju, et tänapäeva noored ei oska suhet hinnata."