Väga helde! Tiina Jantson tegi oma 60. sünnipäeval üllatuskingi hoopis pojale

Värskest Kroonikast!
TIINA JANTSON
TIINA JANTSONFoto: Martin Ahven, Õhtuleht

Sixtina tantsu- ja modellikooli direktriss Tiina Jantson (60) kinkis endale juubeliks valgete šamaanide teemalise fotoseansi. See polnud juhuslik valik – pildistamisel osales ka Tiina poeg Eghert-Sören Nõmm, kel olevat ekstrasensoorsed võimed.

"Fotosessioon oli kink mulle ja üllatuskink Eghertile, kes tähistas hiljuti oma 27. sünnipäeva," sõnab Tiina, kes näeb Terje Taltsi tehtud fotodel välja eriti nooruslik.

Tiina sõnul olid Eghertil ekstrasensoorsed võimed juba sündides, aga viimased viis aastat on ta vaimse nõustaja Anne-Ly Tähe käe all õppinud neid kasutama ja ohjama. "Suhtlemine vaimumaailmaga on saanud võimalikuks ainult tänu Egherti ja Anne-Ly väga tugeva energeetika ühendamisele."

Eghert ja Anne-Ly on koos välja andnud vaimudest ja hingerännakutest rääkiva raamatu "Mina, Anne-Ly, minu surnud isa ja elu lahendamata müsteeriumid" ja peagi läheb trükki "Eluspiraal". Tiina sõnul dikteeris esimese raamatu kirjutamist Egherti siitilmast lahkunud isa Eke hing.

Ka Tiina enda jaoks pole šamaaniteema võõras. "Eks igas naises peitub ju natuke nõida. Kes mulle head soovib, saab vastutasuks sõprust ja armastust. Kui aga minu vastu halba sepitsetakse, siis pühin luuaga platsi puhtaks," ütleb ta kavalalt naeratades.

Foto: Terje Talts