Vägev värk! Koit Toome sai hinnalise kingituse

 (10)
Värskes Kroonikas!
Delfi rallipäev
Delfi rallipäevFoto: Jaanus Lensment

Koit Toome tähistas oma 40. sünnipäeva küll juba 3. jaanuaril, kuid elukaaslaselt Kaia Triisalt (34) ja lähemalt sõpruskonnalt saadud kingitusest sai ta täit rõõmu tunda alles läinud nädalavahetusel. Koidule kui andunud vormelifännile oli see unistuse täitumine – ta sai piletid Vormel 1 Monaco Grand Prix etapile ja jälgis võistlust uhkelt tribüünilt, mis asus kuulsa Monte Carlo kasiino väljakul.

Tegemist oli kindlasti hinnalise kingitusega, sest tickets-formula1.com lehelt selgub, et tavapilet kvalifikatsiooni ajal maksab 100 eurot, kallim aga 4700 eurot. Viimati mainitud summa sisse kuuluvad kõik nädalavahetuse võistlused, parim istumiskoht stardiraja ja vormelite küljebokside kohal, gurmee ja baar, meelelahutusšõu, eksklusiivsed küljebokside külastused võistluste vahel ja kohtumised pilootidega.

Koit ja Kaia jäävad teemal tagasihoidlikuks. Küll on Koit oma avalikule Instagrami kontole postitanud pildi, kust on näha, et nad Kaiaga jälgisid motospordi kuninglikku ala õige magusatelt kohtadelt.

Koidul on motopisik geenides. Tema onupoeg Marek Toome on eluaeg rallit sõitnud, teine onupoeg, kadunud Toomas Toome oli mitmekordne Eesti meister jäärajasõidus. Koidu üks onudest on sõitnud nii jää- kui söerada. Koit on ka ise viis aastat tagasi hobi korras Eesti autoring­raja meistrivõistlustel BMW 325 klassis kihutanud.

View this post on Instagram

#exited🙈 @monacoGP🏆

A post shared by Koit Toome Official (@koittoomeofficial) on