Vana arm ei roosteta: Erki Savisaar läks tagasi oma naise juurde!

 (70)
Vana arm ei roosteta: Erki Savisaar läks tagasi oma naise juurde!
Vasakul on Erki Savisaar oma ametliku abikaasaga, paremal Gert Üprusega veebruarikuus presidendi vastuvõtul.Fotod: erakogu/Ekspress Meedia

Riigikogu liikme Erki Savisaare (40) eraelus on toimunud taas 360kraadine pööre. Kõlab kui klišee, kuid vana arm tõesti ei roosteta! Kui alles vabariigi aastapäeva vastuvõtul säras Savisaare käevangus jurist Gert Üprus (46), siis nüüd ilmus ta Riigikogu juubelipeole oma seadusliku abikaasa Margitiga (41).

Erki ja Margit paistsid olevat peoõhtu armunumaid paare, ühiseid kauneid hetki jagasid nad tuttavatega ka Facebooki lehel. “20 aastat ehitatud suhe on piisavalt tugev ja niisama lihtsalt ei purune,” sõnab Erki Savisaar. Ajal, mil tema süda Gerdile tuksus, suhtles ta ka Margitiga edasi: “Side ei katkenud ja mõistsime, et kuulume kokku.”

Kindlasti ei ole Margitil lihtne andestada mehe kuid kestnud kõrvalsuhet, kuid retsept selleks on lihtne – võetakse päev korraga. “Armid jäävad, kuid minevikus sobramine ei vii edasi. Vaatame lootusrikkalt tulevikku,” nendib Erki.

EV100: kätlemine Foto: RAIGO PAJULA, Presidendi kantselei

Edgar Savisaare pojal Erkil on Margitiga kaks teismelist last. Erki romaan Üprusega sai hoo sisse sügisest. Tegemist on valimisliidu Saarlane endise esimehega, kes kuulub ka Eesti naisjuristide liitu.