VIDEO | Käbi kukkus kännust väga kaugele: Riigikogu spiikri Henn Põlluaasa tütrel on mustanahaline peika


VIDEO | Käbi kukkus kännust väga kaugele: Riigikogu spiikri Henn Põlluaasa tütrel on mustanahaline peika
Kollaaž: Ekspress Meedia/Kuvatõmmis

Täna avalikustas Kroonika EKRE esipoliitikute kaunite kaasade nimed ja näod, mis varem avalikusele küllaltki tundmatud olid. Eriti värvikirev on aga eile riigikogu uue koosseisu esimeheks saanud Henn Põlluaasa Inglismaal elava tütre elu.

Hennul on abikaasa Jannega kaks last, poeg ja tütar. Naise sõnul on poeg andekas mööblitisler ja tütar õppinud professionaalseks tantsijaks.

"Nad on mõlemad kunstnikud, sest kumbagi tööd ei anna ilma hea tunnetuseta teha," sõnas Janne.

Hennu ja Janne tütar elab Londonis ja on suhtes afroinglasest turvaametniku George Henryga. Noor naine on ka edukas tantsija ja tantsuõpetaja – näiteks 2014. aasta novembris pärjati ta Soomes Dancehall Queeniks! Dancehall on tantsu- ja muusikastiil, mis sai alguse 1970ndate lõpu Jamaicalt ja kujutab endast ennekõike tagumikuvõdistamist ja meelaid liigutusi.

Tüdruk alustas tantsimist hip-hopiga JJ-Streeti tantsukoolis 2005. aastal Keilas ja tegutses seal ka hip-hopi treenerina. Artistinime Hanna Braveheart taha peituv tüdruk ei ole huvitatud avalikkuse tähelepanust, mistõttu jätab toimetus tema kodanikunime enda teada. Tütre sõnul on tema suhted isa Hennuga väga head – pikemast intervjuust, suhtlusest ajakirjandusega ta loobub.

Seotud lood:

LOE KA: Millised on naised, kes hoiavad "kaabude" sängid soojana? Tutvustame EKRE esipoliitikute kauneid kaasasid!