GALERII | Stockmanni Kaubamaja meelitas kohale tuntud moemaanid


20. märtsil kogunesid Stockwomanni kaubamajja moegurmaanid, et tutvuda värske ning rõõmuküllase kevadmoega. Moelavastuse tingliku pealkirjaga “Näita ennast” tõid publikuni koreograaf Raho Aadla ning stilist Kätlin Kikkas, kes tõid mängu aasialikud mõjutused ja sõdalaste motiivi.

Aasiapärastele lõigetele sekundeerisid rohked ning aastaajale omased lillemustrid, mis olid segatud džunglist inspireeritud trükiprintidega. Domineerisid arhitektuurilised ja järgulisust rõhutavad lõiked, mis muudavad kahtlemata ka garderoobi baasesemed värskeks ja uuenduslikuks. Romantilisemad mõjutused väljendusid naiselikelt pehmetes volangides ning lipsukestes ja sõlmedes. Tugevad roheline ning kollane toovad sel kevadel riietusse aastajale kohast erksust, samas konservatiivsemat, aga samal ajal siiski helget tonaalsust pakuvad pastelsed roosa ja helesinine.

Moeetendust nautisid teiste seas moemaanid Hanna Martinson, Tuuli Rand, Britt Samoson, Merit Boeijkens, Lucine Ayanian, Kristjaana Mere, Anita Sibul ja paljud teised.

Vaata galeriid!

Erlend Staub