Ivo Uukkivi ja Mari-Liis Lill saavad teise lapse!


Ivo Uukkivi ja Mari-Liis Lill saavad teise lapse!

Näitleja, laulja ja ettevõtja Ivo Uukkivi, kes tuleval nädalal tähistab 52. sünnipäeva, ja tema näitlejast elukaaslane Mari-Liis Lill saavad teise ühise lapse.

Kuuldused Ivo Uukkivi (51) ja Mari-Liis Lille (34) suhtest läksid liikvele 2008. aastal, kui nad naasid ühiselt lõunamaareisilt vahemaandumisega Leedu pealinnas Vilniuses.

„Nad olid kogu aeg teineteise küljes kinni ja silitasid õrnalt teineteise käsivarsi,“ pajatas üks eestlane, kes trehvas atraktiivset paari Vilniuse lennujaamas. Mari-Liis ja Ivo ei andnud oma suhte kohta ühtegi kommentaari siis ja pole seda teinud tänaseni, mil möödas on peaaegu kümme aastat.

Paar soetas 2009. aastal Kuusalu valda mereäärsesse Pärispea külla räämas talumaja, vuntsis selle üles ja kolis sisse. Pärispea tolleaegsel külavanemal Lembi Sandströmil jätkus vaid kiidusõnu. „Nad tegid vanast majast briljantkivi! Neil oli ikka kõvasti tegemist,“ rääkis ta aastaid tagasi Kroonikale. „Ivo ja Mari-Liis pole siin väga kaua elanud, aga löövad kaasa igal rindel. Nad on toredad ja abivalmid. Oleme siin nende üle nii häpid, et õudne!“

Ajakirjade Kirjastus