SUUR GALERII: Eesti staarid nautisid nädalavahetust täiel rinnal!


SUUR GALERII: Eesti staarid nautisid nädalavahetust täiel rinnal!

Nädalavahetus hellitas meid eriliselt ilusate ja päikseliste ilmadega ning sedapuhku vohas ka Instagram lõbusatest ühistegevustest ja looduses veedetud ajast.

Palju põnevat võtsid ette ka meie kohalikud Eesti tuntud tegelased-näod ning vaatamegi üle, mida ägedat ette võeti ning kogugem inspiratsiooni järgmisteks nädalavahetusteks!

1. Liis Lemsalu nautis looduse ilu täiel rinnal.


2. Curly Strings nautis aga Hollandi ilusat ilma ja üheskoos võeti osa kohalikust rattafestivalist.


3. Stig Rästa patustas suhkruga. 

A post shared by Stig Rästa (@stigrasta) on


4. Heidy Purga käis koos kamraadidega Eesti saartel plaate keerutamas.

A post shared by heidypurga (@heidypurga) on


5. Raadio Star FM käis terve tiimiga metsas Pille ja Allani võitu tähistamas.

A post shared by Raadio Star FM (@raadiostarfm) on


6. Meister Jaan
tegi enne Kuressaare esinemist aega parajaks ja kutsus kenasid tüdrukuid endale seltsi...

A post shared by Meister Jaan (@meisterjaan) on


7. Helen Adamsoni laupäev möödus töiselt.

A post shared by Helen Adamson (@helenadamson) on


8. Miss Estonia 2013 ja modell Kristina Karjalainen veetis aega kasulikult.


9. Ja seejärel nautis tehtud töö vilju!


10. Getter Jaani rändas Moostesse kontserti andma!


11. Trad.Attack! kutsus peole.

A post shared by Jalmar Vabarna (@jalmarvabarna) on


12. Ott Kiivikas raamis ära väärt varanduse!


13. Tanja nädalavahetused mööduvad ikka tööd tehes...

A post shared by ✨TANJA (@tanjamihhailova) on


14. Tannu käis parimate sõprade Rando ja Raido triaktivistiga Kanepis jätsitamas. 

A post shared by Tanel Padar (@tanelpadar) on


15. Keili Sükijainen sai osa vingest sünnipäevapeost.

A post shared by KEILI SÜKIJAINEN (@keilis) on


16. Merle Palmiste rändas Pariisi!

A post shared by Merle Palmiste (@merlepalmiste) on


17. Jan Uuspõld lahutas meelt!

A post shared by Jan Uuspõld (@januuspold) on


18. Cool D
käis Pärnu rannas kitsurfimas.


19. Lauri Pedaja nautis pühapäevaseid pannkooke tüdruksõbra seltsis.

A post shared by Lauri Pedaja (@lauripedaja) on


20. Laura Prits hoolitses keha ja vaimu eest.

A post shared by Laura Prits (@lauramikkerprits) on


21. Marko Mihkelson
avastas Hiinat.


22. Märt Pius võttis värske ilmakodaniku discolfi väljakule kaasa.

A post shared by Märt Pius (@mpius) on


23. Perekond Nabi jõudis reisilt tagasi Eestisse!


24. Endla Vaher seikles Helsinkis.

A post shared by Endla Vaher (@_endla_) on


25. Raimond Kaljulaid
põrutas Saksamaale.