SUUR GALERII / Vaata uuesti FIBITi moeetendusi


Nädalavahetusel Viru Keskuse aatriumis toimunud moefestival FIBIT rõõmustas moepublikut nelja eriilmelise moeetendusega, mis pakkusid trenditeadlikele rohkelt inspiratsiooni sügistalvise garderoobi valikuks.

Eesti tippstilistid kombineerisid meisterlikult maailmamoe trendid ning Eesti enda põneva moedisaini vaatemänguliseks tervikuks. Vaata uuesti FIBITi moeetendusi GALERIIST!

Külli Piibari stiliseeritud „Peitus“ üllatas vaatajaid kihtide ja detailide alt avanevate üllatuslike kombinatsioonidega ning erinevate materjalide põnevate kooslustega. Stilisti soov oli inspireerida publikut rõivastuses julgemalt eksperimenteerima ning seeläbi ka iseenda kohta midagi uut avastama.

ERKI Moeshow 2016 võitja Mariliis Niine stiliseeritud moeetendus „Võlumaailm“ tõi publiku ette väga julged ja võib-olla kohati ootamatud värvide ja mustrite kombinatsioonid, miksides sportliku ja kiire elustiili rõivast ning tomboy stiili väga naiseliku ja piduliku joonega.

Kaubamaja sügistrendide etenduse tõi lavale armastatud moelooja Piret Ilves, sedapuhku stilisti rollis. Pireti etenduses sai näha trendikat minimalismi ja sügavaid sügistoone, sealhulgas rohkelt punast, rohelist ja öösinist. Samuti mängis Piret erinevate kangaste põneva kokkusobitamisega, lendlev šifoon ja vormi hoidev vill, sügavsinine samet ja matipinnaline nahk on sellest vaid mõned näited.

Ürituse kõrghetkeks oli IRIS JANVIERI järgmise kevadsuvise hooaja kollektsiooni esmaesitlus. SS’17 kollektsioonis olid brändile omased väärtused nagu mugavus, kvaliteet ja trendikus kombineeritud üllatavate detailidega, lisades kollektsioonile suviselt mängulise ja ahvatleva noodi. Kollektsiooni keskmes olid klassikaline särkpluuskleit ja sellest inspireeritud lookid, mõnusalt naturaalsed kangad ning rohelisest merekapsast tuletatud ainulaadne muster.

FIBIT sügis 2016: IRIS JANVIER kevad-suvi 2017 Ajakirjade Kirjastus