UUS Kroonika on ilmunud! Vaata, millest põnevast see kirjutab!


UUS Kroonika on ilmunud! Vaata, millest põnevast see kirjutab!

Erika Salumäe tütar Sirli ja rõivaäri Gowri üks omanikke Gowri Grand Uustalu polegi tegelikult ametlikult abielus, sest Erika, olles sellega esialgu päri, lõpuks ikkagi ei andnud oma siis veel 16aastasele tütrele luba abielluda! Noored loodavad loa siiski saada ja vormistada ka oma ametlik abielu enne jaanuarit, kui näeb ilmavalgust nende esimene ühine lapsuke. 

Kroonikas ilmus Sirli Salumäe (17) ja Gowri Grand Uustalu (21) meeleolukast pulmapeost ülevaade juuli keskpaigas. Abiellumistseremoonia viis Uustalude maakodus Mustojal läbi peiu isa Lauri Grand Uustalu, hilisem pidu mürtsus Vihula mõisas.

Oli muusikat, tantsiti, nauditi head sööki. Küsimusi tekitas pulmaseltskonnas ainult see, miks ei osalenud tähtsündmusel pruudi ema, kahekordne olümpiavõitja Erika ning pruudi sugulased... Pruutpaari teada jättis Erika Salumäe pulma tulemata haige selja tõttu, pulmapeol selgus aga, et põhjuseks on tema alkoholilembus... Tegelikult oli põhjus veelgi sügavam. Kuna 16aastast käsitletakse seaduse silmis ikkagi veel alaealisena, vajanuks Sirli oma ema Erika luba abiellumiseks, aga – seda ta temalt ei saanud.

Miks otsustasid Sirli ja Gowri Erika Salumäe vastuseisust hoolimata pulmapeo siiski korraldada, loe juba värskest Kroonikast!

VEEL VÄRSKES KROONIKAS
Tuli näpistas Sõnajalgu - Viivi ja Olegi tütar sattus põlengus ohtu
• Rein Rannap põrutab tuurile Hiinasse!
• Inga Lunge kaalus lahkumist seriaalist „Pilvede all“
• Reet ja Ivo Linna panid tütre mehele
• Evelin Samuel valmistub taas emaks saama
• Helgi Sallo 75 – killukesi Eesti esimese muusikalitähe elust
• Annely Peebo luksuslik perepuhkus lossis
• Veronika Portsmuth lõi Fääri saartel uut muusikat

Et kõik värsked uudised Sinuni esimesena jõuaksid, telli värske Kroonika paberajakiri SIIT või digiajakiri SIIT!