Asjad paika! Loss avaldab, kuidas Meghan Markle'i ja lapsega asjad tegelikult on

 (3)
Asjad paika! Loss avaldab, kuidas Meghan Markle'i ja lapsega asjad tegelikult on
Foto: PA Wire/PA Images/Scanpix

Internetis levib jõudsalt arvamus, et Meghan Markle'i ja prints Harry laps on juba sündinud. Lõpuks on ka loss otsustanud teemal sõna võtta.

Terve maailm jälgib pingsalt Suurbritannia kuninglikke, et olla esimene, kes uue ilmakodaniku sünnist teada saaks. Paljud on veendunud, et laps on tegelikult juba sündinud, ning loendavad vihjeid, mis nende arvamust kinnitaks, vahendab E! News.

Loss väidab, et Meghan Markle'i ja prints Harry beebi ei ole siiski veel sündinud. Jaanuaris avaldas Markle, et laps peaks sündima, kas aprilli lõpus või mai alguses.

Kõlakad lapse sünnist hakkasid peale aprilli lõpus, mil prints William ja Kate Middleton käisid Meghan Markle'il ja prints Harryl peale lihavõttepühade tähistamist külas. Meghan Markle lihavõttepühade tähistamisel ei osalenud. Kõige suuremaks vihjeks peetakse hoopis kuninganna külaskäiku.

Mai alguses teatati, et prints Harry läheb 8. ja 9. mail Hollandisse. Kuigi paljud on veendunud, et print Harry ei läheks reisile kui beebi veel sündinud pole, siis leidub ka neid, kes on veendunud, et külastus kindlasti tühistatakse.