Diana endine ülemteener paljastas printsessi pikalt hoitud saladuse: Diana kartis väga sel ööl

 (18)
Diana endine ülemteener paljastas printsessi pikalt hoitud saladuse: Diana kartis väga sel ööl
Zuma Press

Printsess Diana endine ülemteener Paul Burrell väitis hiljuti, et naine oli enne oma traagilist hukkumist Pariisi tunnelis olnud veel ühes liiklusõnnetuses, vahendab Mirror.

36-aastane printsess ja tema armuke Dodi Fayed hukkusid Pariisis asuvas tunnelis, kui Henri Pauli poolt juhitav Mercedes sõitis kõmupiltnike eest põgenedes vastu tunnelis asuvat posti.

Naise endine ülemteener Paul Burrell on korduvalt rääkinud, et traagiline avarii kummitab teda tänaseni. Hiljuti avaldas mees veel ühe saladuse, mida seni veel avalikkus teadnud ei ole. Nimelt oli Diana olnud enne surmavat avariid veel ühes autoõnnetuses.

Paul Burrell osaleb ühes Austraalia tõsielusaates, seal küsitles teda meedium. Vestluse käigus sõnas meedium, et tema tunnetuse järgi toimus kaks avariid, esimene nendest oli kui halb enne viimasele.

Burrell oli meediumi lausutust šokeeritud ja sõnas, et ekstrasenss ei saanud seda kuidagi teada. "Kuidas sai ta teada sellest teisest õnnetusest. Diana kartis väga sel ööl. Ta sõitis oma auto sodiks. Ta ei saanud sellega enam sõita. Ta oli inimtühjas kohas. Ma läksin sel ööl Dianale järgi, helistasin politseisse ja ütlesin, et nad auto ära tooks."

Burrell ei täpsustanud, millal esimene Diana avarii juhtus.