Ei mingit Williamit ja Harry't! Kuninglik perekond soovis printsess Diana poegadele panna hoopis teisi nimesid

 (1)
Ei mingit Williamit ja Harry't! Kuninglik perekond soovis printsess Diana poegadele panna hoopis teisi nimesid
Scanpix

Uusi paljastusi lagedale toonud materjal printsess Diana elust heidab valgust nii mõnelegi seni teadmata seigale printside Harry ja Williami lapsepõlvest, vahendab kuninglikele uudistele pühendunud veebileht Express.

Äärmiselt armastava emana ajalukku läinud Diana püüdis oma poegadele sünnist saadik luua võimalikult stabiilseid elutingimusi, võimaldades neil kuninglike kohustuste täitmise kõrvalt ka süstemaatiliselt vaba aega, mil oli lubatud käituda täiesti tavaliste poistena.

Andrew Mortoni 1992. aastal ilmunud biograafiast "Diana: Tema tõeline lugu" selgub üllatuseks, et Harry'l ja Williamil oleks pidanud olema sootuks teised nimed. "Ma valisin oma poegade nimedeks William ja Harry, kuna ma ei soovinud, et nad oleks Arthur ja Albert. Ei, aitäh!" sõnas Diana.

Päriselt poisid neist nimedest siiski ei pääsenud, kuna Williami täisnimi on William Arthur Philip Louis ja Harry'l Henry Charles Albert David. Angela Levini sulest 2018. aastal ilmunud elulooraamatust selgus, et prints Charles kutsus Harry't lapsepõlves Henry'ks ainult siis, kui too oli olnud ääretult ulakas.