Ei traditsioonidele! Rase Meghan sülitab printsess Diana poolt kuulsaks tehtud tavale

 (61)
Ei traditsioonidele! Rase Meghan sülitab printsess Diana poolt kuulsaks tehtud tavale
Scanpix

Viimastel aastakümnetel on saanud normiks, et Suurbritannia kuningliku perekonna tähtsad naisliikmed käivad sünnitamas nooblis Püha Mary haiglas, kus on kuulus Lindo tiib, mis on mõeldud vaid kuulsatele ja rikastele "klientidele". Algselt arvati, et sinna tõttab aprillis sünnitama ka Meghan, kuid ajaleht Mirror teatab, et ameeriklannal on hoopis teised ideed.

Lindo tiivas on sünnitanud printsessid Mary ja Diana, viimati tuli selles haiglas siia ilma Williami ja Kate'i poeg, prints Louis.

Foto: Scanpix

Selle asemel, et sünnitada samas haiglas, kus tuli ilmale ka prints Harry ise, tõttab Meghan tähtsal päeval hoopis nende kodu lähedal olevasse haiglasse Windsoris. Ajalehe The Sun andmetel tahab Meghan hoida eemale meediakärast, mis sünnituse ümber kindlasti Kesk-Londoni haiglas tekiks. Arvatavasti tunneb esmakordselt emaks saav Meghan ka natuke pinget ning ei soovi, et kogu maailm teda kohe näeks.

Traditsiooniliselt pole Meghan ja Harry avalikustanud ka beebi sugu ja täpset tähtaega. Kuid naise auks tehtud beebipeo kaunistused vihjavad sellele, et tulekul on tüdruk.