Eksabikaasad prints Andrew ja Sarah Ferguson soojendavad taas suhteid!

 (2)
Eksabikaasad prints Andrew ja Sarah Ferguson soojendavad taas suhteid!
Scanpix

23 aasta eest lahutanud kõmuline paar on The Suni andmetel taas armunud, kuid suhtesse nad veel ei torma ning naudivad armurõõme linade vahel. Printsi vanem vend Charles on aga siiani Fergie peale püha viha täis ning talle ei meeldi uus olukord üldse.

Allikate sõnul pole kumbki otsimas kedagi muud ning nad naudivad üksteise seltskonda. Kui varem oli Fergie suurimaks vihavaenlaseks kuninglikus perekonnas prints Philip, siis tundub, et kuninganna abikaasa on soojenemas ning ei suhtu endisesse miniasse vaenulikult.

Kuid peale pikki aastakümneid on endise vennanaise peale siiani pahane prints Charles. "Charles ei ole kindlasti okei Fergiega. Ta ei kannata teda päriselus üldse," ütles allikas The Sunile.

"Ta arvab, et naine häbistas kuninglikku perekonda minevikus ning tema pärast on Charlesi suhe Andrew'ga igavesti rikutud," lisati. Tulevasele riigipeale on pinnuks silmas ka see, et Fergie oli hea sõbranna printsess Dianaga ning seetõttu ei ole talle kunagi meeldinud Charlesi uus abikaasa Camilla.

23 aasta eest lõppes praeguste armunute suhe seetõttu, et Andrew oli kuid kodust eemal ning Fergie otsis tähelepanu teiste meeste hulgast.