FOTO | Aastatetagune CV paljastab, miks Meghan kunagi Hollywoodis tõeliselt läbi ei löönud

 (33)
FOTO | Aastatetagune CV paljastab, miks Meghan kunagi Hollywoodis tõeliselt läbi ei löönud
Fotod: Scanpix/Facebook

Sel kevadel tänu prints Harryga abiellumisele kuningliku perekonnaga liitunud Meghan Markle üritas 15 aastat meeleheitlikult Hollywoodis staariks saada, kuid tema missioon kunagi täielikult ei täitunudki. Nüüd ringleb internetis Sussexi hertsoginna vana CV, millel on piinlikult vähe töökogemust.

CV postitas anonüümseks jääv kasutaja Facebooki, kes lisas, et staare esindav Endorse Management Group keeldus Meghanit esindamast, sest tal oli selleks ajaks olnud liiga vähe rolle. Enamus tema kehastatud tegelaskujudest seriaalides, filmides ja näidendites olid kõrvalosatäitjad või üldse massistseenidesse mõeldud tegelased.

Arvatavasti on see CV koostatud enne 2006. aastat, kui Meghan osales kohvritüdrukuna "Võta või jäta" saates. Hertsoginna kõige kuulsam roll selleks ajaks oli filmis "A Lot Like Love", kus ta oli Natalie ehk kuum tšikk.

CV paljastab ka Meghani füüsilised mõõtmed. 12 aastat tagasi kaalus 51,2 kilogrammi ja oli 168 sentimeetrit pikk. Meghan on lisaoskuste alla kirjutanud suurepärase hispaania keele valdamise ja kickboxingu.

Foto: Facebook

2011. aastal sai Meghan lõpuks rolli suures teleseriaalis "Suits", mis tõi talle ka mõningal määral kuulsust.