FOTO | Mis on prints Williami ja hertsoginna Catherine'i jõulupildil valesti?

 (53)
FOTO | Mis on prints Williami ja hertsoginna Catherine'i jõulupildil valesti?
Kensington Palace / Twitter

Sel nädalal avaldasid Kate ja William oma perekonnast jõulupühade puhul armsa foto. Küll aga on lähemal vaatlemisel pildi juures midagi pisut nihu.

Sotsiaalmeedia kihab just seetõttu, et ehkki helesinises kostüümis Kate näeb ilus välja, on justkui naise parem käsi kuhugi haihtunud. Osad arvavad, et küllap toetab Kate oma kätt Williami seljale, ent tema kehahoiak reedab, et käsi oli algupärasel fotol hoopis sirgelt kõrval.

Samuti märkasid tähelepanelikumad vaatlejad, et kogu perekond oleks justkui erinevatelt fotodelt ühele kokku kleebitud. Kate ja pisiprints George ühelt fotolt, Catherine teiselt ja Charlotte hoopis kolmandalt. Spekuleeritakse ka, et vigurdaja iseloomuga George'i otsevaatv nägu on tema mängulise poosiga kaadril asendatud mõnelt teiselt fotolt samast seeriast.

Mis aga kõige arusaamatumaks jääb, on tõik, et hertsoginna, kes teatavasti kaksikuid ootab, on fotol ülilameda kõhuga. Kas pilt tehti lihtsalt niivõrd ammu, et kõhuke veel ei paistnud või mindi sellegi töötlemisega liiale? Vaata pilti ja anna teada, kuidas tundub!