FOTO | Nagu isa suust kukkunud! Harry ja Meghani jõulukaart näitab, kui sarnane on prints ja tema pisipoeg

 (11)
FOTO | Nagu isa suust kukkunud! Harry ja Meghani jõulukaart näitab, kui sarnane on prints ja tema pisipoeg
Scanpix

Selle aasta maikuus esmakordselt lapsevanemateks saanud Sussexi hertsog Harry ja hertsoginna Meghan otsustasid jõulupühade puhul saata välja hoopis elektroonilise kaardi. Nimelt on noorpaar sattunud viimastel kuudel mitmesse skandaali, kus on tõestatud, et end loodussõbraliku abielupaarina eksponeerivad Sussexid on tegelikult hoopis loodusele väga kahjulikud.

Kui sel aastal on Meghan ja Harry avalikustanud tähsaima informatsiooni hoopis oma Instagrami leheküljel, siis jõulukaart lekkis hoopis ühe nende fondi Twitteri-konto kaudu. "Lihtsalt jagame kõige armsamat jõulukaarti, mille on saatnud meie president ja asepresident, Sussexi hertsog ja hertsoginna," seisab postituses.

Harry, Meghani ja nende maikuus sündinud poja Archie jõulud on sel korral Briti kuningakojas tavaks olevatest pühadest väga erinevad. Nimelt otsustasid Sussexid novembrikuus, et sel aastal võtavad nad kuuenädalase pühadepuhkuse ning veedavad jõulud hoopis USAs või viimaste andmete kohaselt hoopis Kanadas.

Kuid ootamatult on halvenenud Harry vanaisa, prints Philipi tervis ning ta on veetnud viimased päevad haiglas. Erinevate allikate väitel on teised kroonitud pead koputanud Harry südametunnistusele ning öelnud, et paar peaks naasema oma puhkuselt juba varem.