FOTO | Väga piinlik! Kuninglikul banketil sattusid kokku Williami abikaasa ja väidetav armuke, kuid naised hoiti meelega üksteisest lahus

 (19)
FOTO | Väga piinlik! Kuninglikul banketil sattusid kokku Williami abikaasa ja väidetav armuke, kuid naised hoiti meelega üksteisest lahus
Scanpix

Esmaspäeval algas USA presidendi Donald Trumpi ametlik visiit Londonisse ning eile õhtul pidas kuninganna Elizabeth ll ka tema auks riikliku banketti. Aukülalisena olid kohal ka Cambridge'i hertsog William ja hertsoginna Kate, kuid nende kõrvallauas istus ka Rose Hanbury.

Rose ehk Cholmondeley markiisi abikaasa on viimastel kuudel figureerinud meedias kuulujuttude tõttu, mis annavad mõista, et tema ja Williami vahel on midagi enamat kui lihtsalt perekonnatuttavad. Kõlakad tekkisid, sest Rose ja Kate olid pikka aega parimad sõbrannad, kuid järsku teatas Kate, et nooblist perekonnast pärit Hanbury ei ole oodatud enam tema siseringi.

"On teada, et Rose'i ja Kate'i vahel oli suur tüli. Nad olid lähedased, kuid kindlasti enam mitte," ütles märtsis lähedane allikas The Sunile.

Esmaspäeval toimunud õhtusöögil istusid Kate ja William ning Rose ja temast 23 aastat vanem abikaasa üksteisest võimalikult kaugel. Naiste abikaasad on üritanud The Suni andmetel neid lepitada, kuid tulutult.

35-aastane Rose, kes varem töötas modellina, ja tema abikaasa viibisid üritusel seetõttu, et Cholomondeley markiisi tiitliga tuleb kaasa kohustus käia mõningatel kuninglikel üritustel. The Suni andmetel naised omavahel banketil ei suhelnud.

Scanpix