FOTOD | Imekaunis! Catherine tegi kleidiga liigutava pühenduse üheksa aastat tagasi aset leidnud sündmusele

 (1)
FOTOD | Imekaunis! Catherine tegi kleidiga liigutava pühenduse üheksa aastat tagasi aset leidnud sündmusele
Scanpix

Cambridge'i hertsoginna Catherine väisas esmaspäeva õhtul iga-aastast Royal Variety etendust kauni Alexander McQueeni pitskleidiga. Arvatavasti oli kleit väga hoolikalt valitud, sest täpselt üheksa aastat tagasi teatas prints William avalikusele, et ta on palunud Catherine'i kätt.

McQueeni kleiti kandis hertsoginna ka 2011. aasta aprillikuus toimunud pulmapäeval ning ka sellel oli kasutatud palju pitsi. Siiski esmaspäeva õhtul aset leidnud ürituseks oli Catherine valge pitsi asemel hoopis musta.

Scanpix

Arvatavasti pani Catherine kitsa kleidiga ka väidetava raseduse kohta käivad kuulujutud pausile. Varem spekuleeriti, et hertsoginna beebiootusest annab kõige paremini vihjeid tema graafik, sest Catherine on varasemate rasedustega kannatanud raskete iiveldushoogude käes ning seetõttu on ta jätnud ära palju planeeritud kohtumisi.

Siiski tundub hetkel, et Catherine'i raseduse üle ei peaks rohkem spekuleerima, sest prints Williami abikaasa jätkab kuninglike kohustuste täitmist sama hooga nagu varemgi.