FOTOD | Jälle mööda! Meghan näitas kuninglikul üritusel suurt beebikõhtu, kuid kandis liiga paljastavat kleiti

 (7)
20181119_zaa_ap2_221.jpg
20181119_zaa_ap2_221.jpgFoto: Nils Jorgensen, ZUMAPRESS.com

Sussexi hertsoginna Meghan külastas koos kaasa prints Harryga esmaspäeva õhtul pidulikku kontserdit, kus teiste seas esinesid ka menubänd Take That ja muusikali "Hamilton" näitlejad. Neljandat kuud rase Meghan pani aga oma rõivavalikuga totaalselt mööda.

37-aastane hertsoginna otsustas kanda 850 naela maksvat musta maksiseelikut ja 895 naela maksvat sädelevat toppi, mis moekriitikute silma riivas.

Nimelt on paljude arvates hertsoginna pluusi valik liiga avar ja selle juurde käivad õlapaelad ei näe eriti moekad välja. Meghan on ka varem korduvalt saanud Briti pressi poolt nahutada tema rõivavaliku tõttu.

Prince Harry and Meghan Duchess of Sussex Foto: Nils Jorgensen/Capital Pictures, JOR/Capital Pictures

Tema riietumine on pinnuks silmas ka kuninganna Elizabeth ll-le. Näiteks pole kuninganna sugugi rahul, et Meghan on kandnud musta värvi riideid, kui kedagi ei leinata. Teadupärast kannavad kuningliku perekonna liikmed musta värvi rõivaid ainult siis, kui kedagi leinatakse ja niisama moe pärast musta kleidikest endale selga ei aeta. Elizabeth II-le ei meeldi ka see, kui Meghan kannab liialt lühikesi kleite või seelikuid, mis paljastavad tema siredaid sääri rohkem, kui võiks, vahendab Daily Mail.