FOTOD | Kuninglik perekond tähistas jõule! Kumb nägi parem välja, kas Meghan või Catherine?

 (57)
Naiste kostüümid maksid tuhandeid!

Elizabeth II ja teised kuningliku perekonna liikmed külastasid traditsioonilist jõulumissat Sandringhami kirikus. Seal on tavalistel inimestel võimalus siniverelisi lähemalt näha ja nendega ka mõned sõnad vahetada, vahendab Mirror.

Prints Harry kihlatu Meghan Markle osales samuti perekonna jõulupidustustel. Naine saabus heatujuliselt kirikusse ja lehvitas kõikidele inimestele, kes teda vaatama olid tulnud. Tegemist on Meghani esimese avaliku üritusega, kus ta viibib kuningannaga koos.

Paljud huvilised olid kaasa võtnud rohkelt lilli, mida võimalusel kuningliku perekonna liikmetele kinkida. Kirikusse saabusid teiste seas ka Elizabethi abikaasa prints Philip ja prints William koos Cambridge'i hetsoginnaga.

Meghan Markle kandis pidustustel klassikalist beeži mantlit ja tumepruuni baretti. Kaunis mantel maksab 1113 eurot, väike nahast käekott on väärt 1750 eurot. Huvitava tähelepanekuna märgib välismeedia, et Meghan kandis täna täpselt samu kõrvarõngaid, kui mõned päevad tagasi kuninganna ametlikul jõuluõhtusöögil.

Cambridge'i hertsoginna Catherine oli kirikusse minekuks valinud üsna värvikireva kostüümi, tema kandis kalli brändi Miu Miu mantlit, mis maksab peaaegu 3000 eurot.