FOTOD | Läheb sõjaks? Meghan ja Kate kohtusid esimest korda pärast suurt tüli

 (9)
FOTOD | Läheb sõjaks? Meghan ja Kate kohtusid esimest korda pärast suurt tüli
Fotod: Scanpix

Kolmapäeva pärastlõunal toimus kuningliku perekonna esimene pühadeüritus sel aasta, milleks on jõululõuna kuninganna residentsis Buckinghami palees. Tegemist on ka esimese korraga pärast Meghani ja Catherine'i suur tüli, kui nad peavad ühel üritusel viibima, teatab Daily Mail.

Nimelt ei soovi Sussexid ja Cambridge'id jõule koos veeta. Kui Meghan ja Harry veedavad pühad koos kuninganna Elizabeth II-ga Sandringhamis, siis Kate ja William sõidavad jõuluõhtut veetma hoopis Middletonide seltsi Bucklebury häärberisse, mis asub Berkshire’is.

Foto: Scanpix

Viimasel ajal on kirjutatud ka sellest, et Harry ja Meghan kolivad Kensingtoni paleest hoopis Frogmore’i majja, mis asub Windsori lossi maavaldustes. Väidetavalt on kolimise põhjuseks Harry ja Williami vahelised pinged, mis on seotud Meghaniga. Muuhulgas on pole Harry rahul ka personaliga, sest viimased ei suuda Meghanile kogu aeg ainult parimat pakkuda, vahendab The Sun.

Foto: Scanpix

Mis juhtus aga eelmistel jõuludel? Nimelt tundis Meghan, et mõned kuningliku perekonna liikmed polnud temaga nii sõbralikud nagu preili oleks soovinud. Olukord kiskus ebamugavaks ning Kate ja Meghan vahetasid omavahel vaikselt paar krõbedat sõna. Seepeale kaebas Meghan Harryle ära, et temaga on käitutud halvasti. William oli aga loomulikult oma viis kuud raseda naise Kate’i poolt.