FOTOD | Tagasi pildis: Williami väidetav armuke põrkas kokku printsi ja Kate'iga!

 (4)
FOTOD | Tagasi pildis: Williami väidetav armuke põrkas kokku printsi ja Kate'iga!
Scanpix

Eelmise aasta märtsikuus hakati meedias rääkima prints Williami võimalikust kõrvalehüppest Rose Hanburyga, kes on Cholmondeley markii abikaasa ja hertsoginna Catherine'i endine hea sõbranna. Viimati nähti Williamit ja Rose'i ühel üritusel suvel, kuid sel nädalavahetusel sattusid nad ühte kirikusse.

Norfolkis asuvas St. Mary Magdalena kirikus aset leidnud teenistusel olid ka Catherine ja Rose'i abikaasa David. Nimelt viibivad Cambridge'id oma Norfolki kodus seetõttu, et hertsoginna tähistab sel nädalal oma 38. sünnipäeva ning väidetavalt on eesootamas suurejooneline pidu.

Rose Hanbury Scanpix
Seotud lood:

Varem on meediast käinud läbi kuulujutud, et Catherine ja Rose ei ole alates eelmise aasta algusest läbi saanud. Toona arvati, et see ongi peamiseks vihjeks, et markii abikaasa on Williami armuke.

Kuid nüüd on kuuldavasti saanud ka Rose kutse Catherine'i sünnipäevale.

Rose ja William on olnud omavahel olnud seotud juba aastaid ning nende perekondade sõbrunemine on toimunud juba mitu sajandit. Näiteks Rose'i vanaema oli kuninganna Elizabeth ll pruutneitsi. Ka 35-aastase Rose'i abikaasa on väga tähtsal kohal sinivereliste hulgas.