FOTOD | Vaata kui vahva! Meghan saatis sekstöötajatele abipakke ja kirjutas banaanidele tervitusi

 (11)
FOTOD | Vaata kui vahva! Meghan saatis sekstöötajatele abipakke ja kirjutas banaanidele tervitusi
Foto: Scanpix

Sussexi hertsoginna Meghan ja prints Harry käisid külma ilmaga Bristolis heategevuslikus korras abipakke jagamas. Muuhulgas külastati ka heategevusorganisatsiooni, mis kannab nime One25, ja mis aitab naisi, kes müüvad oma keha, vahendab Daily Mail.

Meghan ja Harry olid pakke komplekteerimas, kui hertsoginnale turgatas pähe vahva mõte. Nimelt oli igas abikotis muu söögipoolise hulgas ka banaan. Meghanile tuli aga idee kirjutada igale banaanile mõni tore sõnum.

Näiteks mõnele banaanile oli kirjutad “Oled eriline!” ja mõnele teisele “Oled vapper!” või “Oled tugev!”.

Foto: Scanpix

Kotid kandis laiali One25, mis tegeleb sekstöötajate aitamisega ja on toeks ka neile, kes võitlevad mõne sõltuvusega. One25 loodi vabatahtlike poolt 22 aastat tagasi, et aidata Bristoli tänavatel töötavaid prostituute. Aastas aidatakse ligi 250 naist, et nad leiaksid endale teise töö.

Harry ja Meghan kohtusid ka 43-aastase endise prostituudi Samiga, kes rääkis, et ta puutus prostitutsiooniga esmakordselt kokku, kui ta oli 14- või 15-aastane. Ühtlasi langes ta ka siis narkootikumide küüsi. Aprillis möödub 13 aastat, kui Sam oli viimati tänaval või mõnuainete mõju all.

Sam on väga tänulik, et mõeldakse ka väikestele asjadele ja ollakse toeks. Küll aga arvab ta, et kui tänaval töötavad prostituudid kuulevad, et banaanile kirjutas vahva sõnumi Meghan, siis ilmselt üritavad nad puuvilja säilitada võimalikult kaua ega söö seda.

Foto: Scanpix