Harry ja Meghan elavad Hollywoodi staari uhkes häärberis! Kohale said nad näitleja kalli eralennukiga

 (2)
Harry ja Meghan elavad Hollywoodi staari uhkes häärberis! Kohale said nad näitleja kalli eralennukiga
Reuters

Meghan Markle ja prints Harry kolisid märtsis Kanadast USAsse, nüüd selgub, et abikäe ulatas neile näitleja Tyler Perry ja paarike elab tema häärberis.

The Sun kirjutab, et paarike lahkus Kanadast 24. märtsi hommikul. Neid lennutas Perry'le kuuluv Embraer-E190. Lennukisse mahub kokku kuni 124 inimest, ent sel erilisel lennul olid vaid Meghan ja Harry koos pisipojaga, nende turvatöötajad ning lennuki meeskond. Teadaolevalt maksab see lennuk 150 miljonit dollarit.

Maanduti Californias Burbankis ning paarike sõidutati edasi Beverly Hillsi, kus on Perry'le kuuluv uhke maja, mille väärtus 18 miljonit dollarit.

AFP

Pole teada, kas Meghan ja Harry rendivad hoonet või ööbivad seal külalistena. Arvatavasti aitas seda head elukohta otsida Meghani sõber Oprah, kes on Perry ammune tuttav. Asukoht on paarile ideaalne, loodab ju Meghan taas Hollywoodis tööd leida.

Perry vara väärtuseks hinnatakse kokku circa 600 miljonit dollarit. Tema heldust näitab seegi, et möödunud kuul jättis ta Atlantas restorani töötajatele kokku jootraha 21 000 dollarit.