Harry ja Meghan on sattunud taaskord turmtule alla: kas te mõistate, kui vana on kuninganna?

 (20)
Harry ja Meghan on sattunud taaskord turmtule alla: kas te mõistate, kui vana on kuninganna?
Scanpix

Prints Harryt ja tema abikaasat hertsoginna Meghanit süüdistatakse selles, et nad on liigselt enesekesksed, sest kuninglik paar otsustas jõulud veeta naise kodumaal USAs. Isegi muusik Rod Stewart on avalikult võtnud sõna ning öelnud, et Harry oleks pidanud mõtlema oma vanaema peale.

"Kuninganna on 93-aastane. Ma reisisin teisele poole maakera, et veeta jõulud oma ema ja isaga, sest ma ei teadnud palju neil on aastaid jäänud," ütles 74-aastane rokkstaar, kelle mõlemad vanemad surid 90ndatel.

Stewart ütles, et tema oli väga pettunud, kui ta kuulis, et Harry ja Meghan on otsustanud jõulupühad veeta USAs. "Kui mina oleksin Harry, siis ma mõtleksin selle peale, et mul on jäänud palju jõule, mida veeta isekeskis või Meghani emaga," lisas muusik.

Varasemalt on Harry puudunud vaid ühe korra kuninganna Elizabeth ll korraldatud jõulupidustustest ning see oli tingitud sellest, et prints oli teenimas Afganistanis. Selleaastast puudumist põhjendasid Harry ja Meghan sellega, et nad on viimased kaks aastat olnud juba pühade ajal kuningannaga ning nad soovivad Meghani emaga see aasta jõulude ajal olla.