Harry võitlus ravimatu haigusega: Meghan nõuab, et prints vaatamata võitlusele hea välja näeks!

 (15)
Harry võitlus ravimatu haigusega: Meghan nõuab, et prints vaatamata võitlusele hea välja näeks!
Scanpix

Sel kevadel Californiasse kolinud prints Harry ja tema ameeriklannast kaasa Meghan on otsustanud, et Hollywoodis koduselt tundmiseks peavad nad ka glamuursed välja nägema. Eriti suured ootused on endisel näitlejataril, kes loodab, et tema printsist abikaasa totaalse muutumise läbiks.

Väidetavalt on Meghan pannud Harryle peale suure surve, et viimane füüsiliselt veel atraktiivsem ja hollywoodilikum välja näeks. Väljaanne Express kirjutab, et hertsoginnale on pinnuks silmas Harry kiilanemine, mis on viimasel ajal eriti välja paistnud.

Tuntud juuste väljalangemise ekspert Spencer Stevenson ütles väljaandele, et Meghan on USAs armastatud oma glamuurse ja laitmatu välimuse poolest ning see võib tähendada, et Harry on muutumas väga ebakindlaks.

"Ma võin ainult kujutada ette, et see on pannud Harryle kindlasti lisakoormuse, et edendada oma füüsilist väljanägemist," ütles Stevenson, kes on juba aastaid tegelenud meestega, kes hakkavad nooruses kiilanema.

Harry puhul on tegemist ravimatu haigusega, sest kiilanenud on ka tema vend prints William. Viimase peanupp hakkas hõrenema juba ammu enne seda, kui Harry oma juuste pärast meediasse sattus.