Hertsoginna Kate'i ihudisainer: Meghani pulmavälimusel oli kaks suurt viga, ta nägi välja nagu Köögi-Kata!

 (72)
Meghan Markle'i ja prints Harry pulmad
Meghan Markle'i ja prints Harry pulmadFoto: Scanpix

Kate Middletoni ihudisaineri Emilia Wicksteadi sõnul oli Meghan Markle'i pulmavälimuse juures kaks suurt viga, enim häiris Wicksteadi Meghani kleit, vahendab Mirror.

Givenchy moemaja kleit, mille hind jääb 200 000 ja 387 000 naela vahele, on Wicksteadi sõnutsi maha viksitud tema enda disainitud kleidi pealt. Plagiaadisüüdistus on aga tõsine, sest Wickstead tõi välja tõsiasja, et paljud pulmakommentaatorid pidasid esiti kleiti just tema kätetööks.

Givenchy kleit, mille lõi moedisainer Clare Waight Keller, oli pikki kuid suur saladus ning selle loomisel peeti arvukaid salakoosolekuid. Wickstead sõnas, et kleit on tema 7000 naela maksva kleidi koopia.

"Ta kleit on ühe minu kleidi täpne koopia," sõnas Wickstead pärast pulmi. "Kui valida lihtsalõikeline kleit, peab see kandjale kui selga valatud olema. Meghani kleit oli aga lötendav ja kottis," lisas disainer. Samuti pole Wickstead rahul Meghani soenguvalikuga. "See nägi välja nagu Köögi-Kata sassis krunn! See on ju kuninglik pulm!" õiendas Wickstead.