Hertsoginna Meghani isa on tütre pärast mures: teda piinatakse seal, ta naeratus on pingutatud, sellest peegeldub hirm!

 (42)
Hertsoginna Meghani isa on tütre pärast mures: teda piinatakse seal, ta naeratus on pingutatud, sellest peegeldub hirm!
Foto: Scanpix

Hertsoginna Meghan tunnistas hiljuti Dublinis visiidil olles, et tunneb puudust näitlemisest. Otsekohe hakkas sellest uudisest kinni aga ta kuulsusjanuline isa Thomas Markle, kes ei saanud mitte vaiki olla väites, et tal on tütre piinu valus vaadata, vahendab Daily Mail.

73-aastane Markle läks oma väljaütlemistes koguni nii kaugele, et kommenteeris, kuidas Meghani naeratus olevat pingutatud ja tema silmist ja näoilmetest peegelduvat valu ja kabuhirm. "Ma olen tõsiselt mures selle kohustuste koorma pärast, mis ta õlule on asetatud. Kuninglik elu on liiga nõudlik, see on piinarikas. Ma olen aastaid näinud, kuidas Meghan naeratab. Ma tunnen tema naeratust. Mulle ei meeldi see, mida ma praegu näen," kirjeldas Markle.

Ühtlasi kinnitas tütre pärast äärmiselt mures isa, et Meghan pole temaga ühendust võtnud just seetõttu, et teda kuningakojas kontaktist hoidumiseks survestatakse. "Ta on ära hirmutatud ja kohutava pinge all. Pool Suurbritanniat rikastub tema arvelt, teda iga päev pildistades ja temast kirjutades. See on jälk!" sõnas Markle, lisades juurde, et temas tekitab tülgastust ka kuningakoja karm etikett ja vanamoelised riietumisreeglid, mis polevat tema tütrele mingil moel meeltmööda.