Hertsoginna Meghani õde leiab, et prints oleks pidanud abielluma hoopis oma ekspruudi Cressidaga: Harry on täielik tuhvlialune ja tossike!

 (3)
Hertsoginna Meghani õde leiab, et prints oleks pidanud abielluma hoopis oma ekspruudi Cressidaga: Harry on täielik tuhvlialune ja tossike!
Foto: Scanpix

Hertsoginna Meghani perekond ei näi väsivat skandaalide üles keerutamisest ja seni meedias enim sõna võtnud Meghani poolõde Samantha Markle on selle elavaks tõestuseks — naine postitas hiljuti sotsiaalmeediasse arvamuse, mille kohaselt oleks Harry pidanud abielluma hoopis oma ekspruudi Cressida Bonasega, vahendab The Sun.

53-aastane 3 lapse ema, kes lisaks kibedatele säutsudele on üllitanud ka soppa loopiva raamatu "oma läbielamistest Hollywoodi staari põlatud õena", süüdistas Meghanit ka kõigis nende ühise isa Thomas Markle'i hädades. Ta on muuhulgas väitnud, et kasvatas Meghanit tervelt 12 aastat, kui Markle'ite perekond Californias elas. Väidetavalt pole Samantha ja Meghan aga viimase 10 aasta jooksul sõnagi vahetanud.

"Harry on täielik tuhvlialune, kes laseb Meghanil endale lihtsalt pähe istuda. Cressida Bonas oleks olnud palju sobivam abikaasa, kuna ta näeb palju rohkem Harry ema Diana moodi välja! Harry on tossike, et laseb sellel "ajuvabaduse hertsoginnal" oma tõelist perekonda nii halvasti kohelda. Diana vajuks häbist maa alla, kui seda näeks. Lõpeta Meghani rinnahoidja ja trussikute kandmine ja võta oma püksid tema jalast tagasi!"