Hertsoginna on ülbeks muutunud? Meghani isiklik assistent lahkus töölt pisarates

 (64)
Hertsoginna on ülbeks muutunud? Meghani isiklik assistent lahkus töölt pisarates
Foto: Scanpix

Räägitakse, et Sussexi hertsoginna Meghani isiklik assistent Melissa Toubati andis lahkumisavalduse ja lahkus kuninglikest valdustest kiiresti ja pisarates, vahendab Mirror. Naine pidas Meghani juures vastu vaid pool aastat.

Allika väitel oli tegemist väga stressirohke tööga ja Melissa jaoks oli seda kõike liialt palju. Ilmneb, et Meghan on väga nõudlik. Lausa nii väga, et 39-aastane Melissa ei tulnud 37-aastase hertsoginna nõudmistega toime, vahendab Mirror.

LOE LISAKS: Kuninglik personal räägib | Prints Harry: Meghan saab kõike, mida tahab

Kusjuures Melissa olevat väga kohusetundlik ja professionaalne töötaja. Ta oli sõna otseses mõttes oma töö fänn ja temast peeti kuningliku perekonna majapidamises väga lugu. Lisaks oli Melissal märkimisväärne roll Meghani ja Harry pulmade planeerimisel. Varem töötas naine näiteks Robbie Williamsi ja tema naise Ayda Field’i juures.

Meghani jaoks pole see aga esimene kord, kui kuningliku perekonna heaks töötavad inimesed kortsutavad tema käitumise peale kulmu.

Räägitakse, et Meghan olevat pulmade eel teinud kisa ja kära ning nõudnud Windsori lossi õhuvärskendeid, sest uhke naise arust haises vanas ja väärikas majas. Meghanile ei meeldinud ka St. George’i kabeli “hais”, kuid selles osas talle õhuvärskenditega vastu ei tuldud.

Seotud lood:

Leidub ka neid, kes astuvad Meghani kaitseks välja ja ütlevad, et tegemist on väga otsekohese naisega, kes ei karda öelda, mida arvab.

Buckinghami palee ei soostunud teemat kommenteerima.

LOE LISAKS: Kas tõesti ongi nii? Meghan Markle'i jalgade kallal on kirurginuga käinud