Hinges kahtlus? Tõeline põhjus, miks William viivitas Kate'i käe palumisega nii kaua

 (1)
Hinges kahtlus? Tõeline põhjus, miks William viivitas Kate'i käe palumisega nii kaua
Scanpix

Enne, kui prints Williamist ja Kate Middletonist sai 2011. aastal Cambridge'i hertsog ja hertsoginna, olid noored mitmeid aastaid juba suhtes ning jõudsid ka paar korda lahku minna. Mitmed kuninglikud eksperdid hakkasid toona juba kartma, et paar ei kavatsegi abielluda. Miks läks Williamil nii kaua aega, et tähtsat küsimust küsida?

Kuningliku eksperdi ja kirjaniku Katie Nicholli andmetel tuli viivitamine hoopis sellest, et prints tahtis Kate'il ise otsustada, kas ta suudab sinivereliste eluga kohaneda. Väidetavalt ei tahtnud William survestada oma väljavalitut ning lõpuks lahutada, nagu tegid tema vanemad Charles ja väga noorelt abiellunud Diana.

"Kardetakse, et kurvad abielud löövad tugevana tundunud monarhia kõikuma. Enne, kui William küsimuse küsis, tahtis ta kindel olla, et Kate seda soovib," kirjeldab Nicholl toonast olukorda uues raamatus. Tema arvates oli tähtis, et noorpaar elas enne abielu pikalt koos. See oli Kate'i jaoks nagu kuningliku eluviisi prooviaeg.

Kate oli aga endas kindel ning otsustas, et tema saab kuningliku eluga hakkama. William on aga kindel selles, et tema abielu kestab elu lõpuni.