Huvitav tähelepanek! Loe, millise reetliku detaili ilmnemisel on täiesti kindel, et hertsoginna Meghan on lapseootel

 (35)
Ei, see pole ümaram taljejoon!
Meghan Markle
Meghan MarkleFoto: Scanpix, REUTERS

Terve maailm on teatavasti kannatlikult ootel, et Sussexi värske hertsoginna Meghan lapseootele jääks — seetõttu on juba aegsasti välja nuputatud ka kõikvõimalikud kavalad nipid, kuidas sellest suurepärasest uudisest võimalikult varakult teada saada.

Kuninglikke lugusid üllitav väljaanne Express paljastab näiteks, et suisa ilmeksimatu kindlusega võib väita, et Meghan on beebiteoga pihta hakanud, kui tema muidu veatult sirged juuksed kahusemat ilmet hakkavad võtma. Miks?

Ema poolt afroameerika geenid pärinud Meghani juuksed on nimelt loomulikus olekus hoopis lokkis ning näitlejatar on varasemalt antud intervjuudes tunnistanud, et sirgendab oma juukseid keemiliselt juba aastaid. See iluprotseduur kätkeb aga mürgiste kemikaalide kasutamist, mis tulevasele lapsele sugugi ohutud pole. See aga omakorda tähendab, et beebit planeeriv hertsoginna peab tahes-tahtmata sellest iluprotseduurist mõneks ajaks loobuma, soovitavalt juba enne rasestumist.

Erinevad ilueksperdid spekuleerivad väljaande veergudel, et Meghan võib proovida leida ka ohutumaid viise oma juuste sirgendamiseks ja hakata märkide varjamiseks varem lahtiselt lehvivate kiharate asemel ka kinniseid ja konservatiivsemaid soenguid eelistama. Seega hoiame silma peal!