Jälle ei sobi! Prints Harry ja Meghan Markle ajasid fännid marru oma isikupäratu õnnesooviga väikesele printsile

 (3)
Jälle ei sobi! Prints Harry ja Meghan Markle ajasid fännid marru oma isikupäratu õnnesooviga väikesele printsile
Foto: Scanpix/Doug Peters/EMPICS Entertainment

Prints George tähistas 22. juulil oma kuuendat sünnipäeva ja selle puhul postitasid prints William ja Kate Middleton juba enne väikese poisi suurt tähtpäeva temast kolm uut fotot sotsiaalmeediasse.

Prints Harry ja Meghan Markle aga soovisid poisile aga õnne just sealsamas ema-isa poolt üles laetud fotode all kommentaariga: "Palju õnne! Soovime sulle väga erilist päeva ja palju armastust!"

Selline õnnesoov ajas aga kuningliku pere fännid raevu. "Palun lisa "prints George" järgmine kord, et näidata tulevase kuninga vastu AUSTUST," kirjutas üks jälgija.

"Küll prints George kunagi õpetab sulle austust, sa veel mäletad seda päeva," kommenteeris järgmine fänn. "Milline üldine õnnesoov, isegi tema nime ei ole mainitud," on veel üks vaatleja pahane.

Kuid sellegipoolest leidub ka fänne, kes Harryt ja Meghanit toetavad: "Kui armas õnnesoov."

Meghan ja Harry on pidanud viimaste kuude jooksul palju kriitikat taluma, oma uue kodu ehitusest kuni oma poja ristsete privaatse hoidmiseni välja.

Eelmisel nädalal kuuldi "Lõvikuninga" esilinastusel Meghanit Pharell Williamsile kurtmas: "Nad ei tee seda lihtsaks." Vihjates selle lausega meedia tähelepanule, mis ümbritseb kogu kuninglikku perekonda.