Jälle puding? Kuninganna Elizabeth II hangib tänavu oma töötajatele jõulukingi odavpoeketist

 (6)
Jälle puding? Kuninganna Elizabeth II hangib tänavu oma töötajatele jõulukingi odavpoeketist
Vida Press

Jõulukingitused ja preemiad tööandjate poolt on üsna tavaline nähtus, Inglismaa kuninganna Elisabeth II ei ole siinkohal erand. Ametnike sõnul teeb kuninganna kõikidele 1500-le palee töötajale erilise kingituse, vahendab Daily Mail.

Kuningliku perekonna ametlik veebileht annab teada, et kuninganna kingib igal aastal igale oma töötajale jõulupudingu. See on traditsioon, millele pani aluse Elizabethi vanaisa kuningas George V.

Pudingut jaotatakse kõikidele palee töötajatele, koos sellega saavad nad ka õnnitluskaardi kuningannalt ja tema abikaasalt. Eelnevatel aastatel on monarh jõulupudingu valinud kallist Harroldsi kaubamajast. Tänavu otsutas kuninganna aga Harroldsi välja vahetada palju odavama poeketi vastu.

Vida Press

Briti meedia kirjutab, et kuninganna valis jõulupudingu Tesco poeketi lettidelt, selle põhjuseks on kulude kokkuhoid. Pikema staažiga töötajad saavad peale pudingu ka jõulupreemiat.

Kuningliku perekonna liikmed jagavad jõulude ajal kingitusi ka üksteisele. Kingitused asetatakse ühele lauale ning neid vahetatakse jõululaupäeval toimuval teejoomingul.