Järjekordne koroonahaige Briti kuningakojas: kas ohus on ka printsess Anne ja tema tütar?


Järjekordne koroonahaige Briti kuningakojas: kas ohus on ka printsess Anne ja tema tütar?
Vasakult: koroonaviiruse saanud Andrew Parker-Bowles, kuninganna lapselaps Zara Tindall ja tema ema printsess Anne.Scanpix

Cornwalli hertsoginna Camilla eksabikaasa Andrew Parker Bowles on haigestunud koroonaviirusesse. 80-aastase diagnoos toob koroona Briti kõrgklassile eriti lähedale, sest sõjaväe taustaga mees oli alles märtsi keskpaigas koos mitme kroonitud peaga.

Cheltenhami festivali väisanud Parker Bowles oli 10. ja 11. märtsil koos oma eksabikaasa Camilla, printsess Anne'i ja tema tütre Zara Tindalliga. Positiivse koroonaproovi andnud Parker Bowles on printsess Anne'iga olnud tuttav alates 70ndatest, kui nad lühikest aega olid ka paar. Siis abiellus mees Camillaga, kellest sai 2005. aastal hoopis prints Charlesi abikaasa.

Sama üritust väisasid ka tuntud koomik Lee Mack ja jalgpallur Charlie Austin, kes on mõlemad teatanud, et nad on viirusesse nakatunud.

Eelmisel nädalal raputas maailma uudis prints Charlesi positiivsest koroonaproovist. Õnneks on 71-aastane sinivereline praeguseks juba tervenenud ning võis täielikust isolatsioonist väljuda.