Järjekordne sõda? Meghani lähedane sõber avalikustas, mida hertsoginna tegelikult Kate'ist arvab

 (6)
Järjekordne sõda? Meghani lähedane sõber avalikustas, mida hertsoginna tegelikult Kate'ist arvab
Scanpix

Pärast prints Harry ja tema abikaasa Meghani lahkumist kuningakojast on pinnale ujunud mitmeid kuulujutte Sussexite suhetest teiste kroonitud peadega. Nüüd on üks anonüümne Meghani lähedane sõber rääkinud Daily Mailile välja selle, mida ameeriklanna tegelikult hertsoginna Catherinest arvab.

Endise näitlejatari sõber väidab, et Meghani jaoks oli väga veider, et kuninglik perekond näiteks ei kallista teineteist. "Tema jaoks on endiselt veider, et kõik on nii pinges, eriti Kate," ütles allikas.

"See oli ilmselge, et Kate ja William ei toeta nende otsusst lahkuda ning pinget võis lõigata lausa noaga," kirjeldab Meghani sõber, kes kinnitab, et Harry ja Meghan on endiselt kindlad, et nad tegid õige otsuse. "Nad tahavad, et nende poeg kasvaks kodus, mis on täis rõõmu, naeru ja palju kallistusi."

Varasemalt on Kate'i sama omadussõnaga kirjeldanud ka endine printsess Diana astroloog Debbie Frank, kes on öelnud, et prints Williami abikaasa peaks natuke vabamalt võtma. "Meghan on täiesti teine inimene kui Kate, kes on ettevaatlik ja tähelepanelik," ütles Frank.