Kas kuninglik beebi tõestab lõpuks, et prints Charles ei ole Harry isa?

 (21)
Kas kuninglik beebi tõestab lõpuks, et prints Charles ei ole Harry isa?
Scanpix

Alates prints Harry sünnist 34 aastat tagasi on spekuleeritud, et troonijärjekorras pikka aega kolmandat kohta hoidnud hertsog polegi kuninglikku verd. Paljud arvavad, et Harry isa on hoopis printsess Diana armuke James Hewitt, sest mees on Harryga mõnevõrra sarnane.

Ajalehe Daily Stari arvates võib tõde päevavalgele tuua Harry esiklaps, kes peaks järgnevate päevade jooksul ilmavalgust nägema. Nimelt teatas väljaanne, et juhul kui sünnib poeg, saab näha just tänu juustele, kas Harry on ikka Charlesi poeg või ei.

Nimelt on kuninglikus perekonnas laialt levimas meeste kiilanemine. Seda on näha nii Charlesi, kui ka Harry vanema venna Williami pealt. Nende perekonnas hakkavad mehed just kiilanema pealae pealt. Kuid Harry isaks peetud Hewitt on siiani korraliku juuksepahmakaga ning kiilanemist on näha vaid juuksepiiril.

Scanpix

Kuid vandenõuteoreetikud peavad veel varsti sündiva beebi kiilanemist ootama paarkümmend aastat. Kuid Hewitti ja Harry vahel on mitmeid sarnasusi, mis on küsimusi tõstatanud juba aastaid. Nimelt on meestel sama tooni juuksed ning väga sarnased näokujud. Siiski on siiani kõik osapooled mitmeid kordi kinnitanud, et Harry on ikka Charlesi poeg.