Kas Meghani vanus viitab sellele, et ta ootab kaksikuid? Viimati sündisid kaksikud kuninglikku perre kuus sajandit tagasi!

 (7)
Kas Meghani vanus viitab sellele, et ta ootab kaksikuid? Viimati sündisid kaksikud kuninglikku perre kuus sajandit tagasi!
Scanpix

Prints Harry ja tema hertsoginnast kaasa Meghan on kahe-kolme nädala pärast saamas esmakordselt vanemateks, kuid kuninglik paar on hoidnud kõiki detaile kiivalt saladuses. Siiski on viimastel nädalatel on juhtunud kihlveokontorites kummalised liikumised - nimelt panustab üha rohkem inimesi, et ameeriklanna ootab hoopis kaksikuid!

Daily Star teatab, et kihlveokontorid algselt panid 66/1 võimaluse, et Meghan ootab kaksikuid. Seda soosis just fakt, et Harry perekonnas pole olnud kaksikuid suisa 15. sajandist. Siis sündisid Šotimaa kuninga James l ja kuninganna Joani perre kaksikud pojad Alexander ja James. Esimene suri juba beebina, kuid Jamesist sai pärast oma isa järgmine Šotimaa kuningas.

Kuigi Meghani perekonnast nii palju informatsiooni ei ole, siis ekspertide hinnangul soodustab kaksikute saamist just naise vanus. Meghan on nimelt 37-aastane ning tema beebiootus läheb geriaatriliste raseduste kategooriasse. Arstide sõnul vabastavad üle 35-aastased naised ovulatsiooni ajal rohkem kui ühe munaraku, mis suurendab ka võimalust kaksikuid saada.

Praeguseks pakutakse kihlveokontorites võimalust panustada kaksikute peale juba 5/1 võimalusega.