Kas pulma-aastapäeva tähistanud Camillal ja Charlesil on tõesti 52-aastane salapoeg?

 (39)
Kas pulma-aastapäeva tähistanud Camillal ja Charlesil on tõesti 52-aastane salapoeg?
Scanpix

14 aastat tagasi abiellusid prints Charles ja tema armastatu Camilla Parker-Bowles, kelle suhe algas juba 60ndatel ning jätkus ka siis, kui mõlemad olid abielus teiste inimestega. Austraallane Simon Dorante-Day väidab siiani, et ta on Camilla ja Charlesi salapoeg, kes anti ära.

52-aastane Simon usub, et kuninglik koda on koguaeg olnud teadlik tema olemasolust. Ta sündis, kui tulevane troonipärija Charles oli vaid 18-aastane ja tema tüdruksõber Camilla 19. Väidetavalt ei sobinud kuninganna Elizabeth ll-le, et tema poeg nii varakult juba isaks saab ning noored polnud ka abielus.

Seetõttu väidab Simon, et teda anti ära ning isegi varalahkunud Diana teadis tema olemasolust. "Me usume, et Diana teadis minust," ütles Simon väljaandele New Idea.

Queenslandis elav Simon läheb oma jutuga isegi nii kaugele, et ta väidab, et Diana surigi tema pärast. "Ta tahtis selle informatsiooni avalikuse ette tuua," väidab väidetav sohilaps.

Simonil on aga ka palju tõendeid, mis kinnitavad tema juttu. Näiteks näeb ta väga sarnane välja Camilla poja Tom Parker Bowlesiga. Samuti on tema sünnitunnistusel palju küsimärke ning tema pärisvanemate nimed on võltsitud. "Ma olin väga lähedane minu vanaemaga, kes kinnitas, et ma olin Camilla ja Charlesi laps," ütles Simon.