Kas ta tõesti tegi seda? Prints Harryt süüdistati mõne aasta eest milleski väga riivatus

 (10)
Kas ta tõesti tegi seda? Prints Harryt süüdistati mõne aasta eest milleski väga riivatus
Scanpix

Kuninglike paleede seinad hoiavad endas palju saladusi ning kindlasti on prints Harry üks siniverelisi, kelle patte on aastate jooksul sinna päris palju kogunenud. Ajaleht Express meenutab üht seika 2011. aastal toimunud paraadilt, kus prints Williami väikevend arvatavasti midagi päris riivatut tegi.

Harry on korduvalt kinnitanud, et ta saab väga hästi läbi ka oma vennanaise Catherine'iga ning enne Meghaniga kohtumist veetsid nad päris palju koos ka aega.

Seetõttu ei tulnud kellelegi kuninglikust perekonnast eriti üllatusena, kui Harry mängis toona vastabiellunud Kate'ile väikese vingerpussi. Nimelt kummardas Cambridge'i hertsoginna paraadi vaadates, et vahetada paar sõna kõige pisemate kuningliku perekonna liikmetega. Väidetavalt otsustas Harry, et see on hea aeg oma vennanaist tagumikust näpistada, vahendab Express.

Meedias hakkasid koheselt levima ka fotod, kus on näha Kate'i imestunud ilmet ning Harry punastamist. Samuti naersid nende kõrval seisnud perekonnaliikmed südamest printsi nalja üle.