Kas tõesti ongi nii? Meghan Markle’i jalgade kallal on kirurginuga käinud

 (58)
Kas tõesti ongi nii? Meghan Markle’i jalgade kallal on kirurginuga käinud
Foto: Scanpix

Tähelepanelikud inimesed märkasid Sussexi hertsoginna vasaku jalalaba siseküljel armi, kui naine 31. oktoobril Uus-Meremaal olles traditsioonilisel maoori tseremoonial jalad paljaks võttis, vahendab Mirror. Kas Meghan on salaja jalalabalõikusel käinud?

BMI Shirley Oaksi haigla ortopeediakirurgi Kumar Kunasingam usub, et Meghanile on tehtud jalalabamoondumise korrigeerimiseks mõeldud operatsioon hallux valgus, vahendab Mirror. Sama usub ekspert, keda küsitles väljaanne The Sun.

Dr. Kunasingam räägib, et lõikus võib põhjustada suurt valu. Arst seletab, et luuni jõudmiseks on vaja lõigata läbi mitme kihi. Siis murtakse luu, seda sirgendatakse ja see kinnitatakse. Mehe sõnul meenutavat hallux valgus sibulat: sellel on palju kihte ja see ajab nutma enne ja peale lõikust.

Asjaga kursis olevad inimesed räägivad, et hallux valgust põhjustab näiteks liialt kitsaste jalanõude kandmine, aga süüdistada saab ka kõrge kontsaga kingi. Meghan Markle on aastaid armastanud just kontsakingi kanda. Tema moekas kingakollektsioon olevat väärt tuhandeid eurosid.