Kas uus beebi on ikkagi tulekul? Kehakeeleekspert avalikustas kindla vihje, mille järgi saab aru, kas Kate on rase

 (22)
Kas uus beebi on ikkagi tulekul? Kehakeeleekspert avalikustas kindla vihje, mille järgi saab aru, kas Kate on rase
Scanpix

Viimastel nädalatel on Briti kõmupressis palju räägitud sellest, et Cambridge'i hertsoginna Catherine ootab neljandat last. Küll on viidatud sellele, et prints Williami abikaasa on värvinud juukseid ning hoidnud oma kõhtu veidralt, kuid kehakeeleekspertide hinnangul on Kate'i puhul kõige kindlamaks vihjeks hoopis üks tema käitumismuster.

Nimelt on hertsoginna vaevelnud varasema kolme rasedusega raske hommikuiivelduse käes, mis on teinud peaaegu võimatuks võtta osa erinevatest üritustest ja reisidest.

Seetõttu ütles eksper Judi James ajalehele Daily Star, et kõige kindlam vihje Kate'i neljandast rasedusest oleks see, kui ta hakkaks erinevaid kuninglikke kohustusi tühistama. Näiteks teise rasedusega, kui ta ootas printsess Charlotte'i, pidi Kate ära jätma tähtsa visiidi Maltale.

"Me näeme tegelikult Catherine'i väga vähe, kui ta beebiootel on, sest ta hoiab madalat profiili hommikuiivelduste tõttu ning teda ei ole näha kuninglikel üritustel mitu kuud," ütleb James.

Hiljuti käisid Kate ja William viis päeva kestnud kuninglikul visiidil Pakistanist. Kuigi hertsoginna andis seal erinevaid kaudseid vihjeid, et perelisa on oodata, kuid siiski ei jätnud ta ühtegi kohtumist ära mingi salapärase haiguse tõttu.