Kate Middleton avaldas enda laste kasvatamise saladuse

 (6)
Kate Middleton avaldas enda laste kasvatamise saladuse
Foto: Sipa

Koos prints Williamiga on Middletonil kolm mudilast: Charlotte, George ja Louis. Kuidas kasvatatakse kuningliku pere lapsi?

Kuigi hertsoginna saab laste kasvatamisel palju abi oma lähiringist ning lapsehoidjalt, nähakse naist väga sageli oma kolme lapse seltsis, vahendab Express.uk. Middletonil on lausa lemmik raamat, mis kannab pealkirja: "Kuidas kasvatada õnnelikku, tervislikku, tarka, distsiplineeritud ja huvitavat last sünnist saati."

Middleton on saatnud isegi kiituskirja raamatu autorile. Mis on selle raamatu põhtõed?

Kombed on tähtsad

"Lastele tuleb õpetada häid, vanamoodsaid väärtuseid ning moraale, mis on väga tähtsad noorte inimeste vaimsele tervisele," ütleb autor enda raamatus. "Me unustame sageli, et kõige lihtsamad ning ajatud kasvatusmeetodid õpetavad lapsele, kuidas kirjutada tänukaarte ning kuidas panna last sööma seda, mis on pandud tema ette."

Vaba kasvatus

Autor rõhutab, et laste liigne poputamine ei mõju neile hästi. Nimelt on soovitatav anda teatud olukordades lastele vabad käed, et nad suudaksid maailma ise avastada ning seejuures paratamatult teha vigu, millest õppida. "Ole hea eeskuju, astu tagasi ning hoia neil silm peal," õpetab autor.